Domovská stránka > Vyhlásenie o prístupnosti

Vyhlásenie o prístupnosti

Táto webová prezentácia zohľadňuje prístupnosť a bezbariérovosť webu podľa zásad pravidiel tvorby prístupného webu, pripravených na účely novely zákona č. 365/2000 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy.
Prezentácia je vytvorená podľa špecifikácie HTML 4 Transitional alebo HTML 5 (draft)  a dodržiava syntaktickú a sémantickú správnosť. Obsah je kompletne oddelený od štýlu pomocou CSS. Prezentáciu je možné používať aj na iných výstupných zariadeniach (mobilné telefóny a pod.).
 
Niektoré doplňujúce informácie sú na stránkach k dispozícii vo formáte PDF. Na zobrazenie týchto dokumentov je potrebné mať nainštalovaný prehliadač Adobe Reader, ktorý je zdarma k dispozícii na stiahnutie na stránkach spoločnosti Adobe.
Niektoré doplnkové alebo multimediálne funkcie tohto webu môžu vyžadovať nainštalovaný doplnok Adobe Flash Player, ktorý je zdarma k dispozícii na stiahnutie na stránkach Adobe.  
Skontaktujte sa s nami
Meno a priezvisko *
Názov firmy
DIČ
E-mail *
Telefón *
Text dopytu *
Položky s hviezdičkou sú povinné.
   © 2020   |   Valenta ZT s. r. o.   |   Nedomická 494 , Všetaty   |   Česká republika   |   +420 315 698 020   |   prodej@valentazt.cz
Vytvořila internetová reklamní agentura Animato