Domovská stránka > Dokumenty > Certifikáty a vyhlásenia

Certifikáty a vyhlásenia

Vyhlásenia o zhode a vyhlásenie o parametroch
   V tejto sekcii nájdete všeobecné vyhlásenia na štandardný spojovací materiál. Jedná sa hlavne o vyhlásenie o zhode a vyhlásenie o parametroch. Sú to všeobecne platné vyhlásenie na štandardizovaný materiál. Sú preto voľne k stiahnutiu a dajú sa použiť aj spätne na už odobratý tovar za predpokladu, že sa skutočne jedná o tovar dodaný firmou Valenta ZT 
 
   Ak potrebujete iný certifikát alebo potrebujete priamo doklad na nejaké špecifické tovar, nahliadnite prosím do následujúce stránku nazvanú "Zákazková certifikácia".
 
   Tieto súbory sú tu uložené vo formáte PDF, ktorý sa dá prečítať pomocou voľne šíriteľného programu Adobe Reader. Stiahnuť si ho môžete zdarma priamo od výrobcu na jeho oficiálnych stránkach.
 

Vyhlásenie o zhode:


Prehlásenie o vlastnostiach:  

(CE)

Prehlásenie o nariadeniach REACH a RoHS3: 


Tento certifikát potvrdzuje, že spoločnosť Valenta ZT je zapojená do systému združeného plnenia EKO-KOM pre zaistenie spätného odberu a využitia odpadu z obalov podľa platných zákonov.

Skontaktujte sa s nami
Meno a priezvisko *
Názov firmy
DIČ
E-mail *
Telefón *
Text dopytu *
Položky s hviezdičkou sú povinné.
   © 2020   |   Valenta ZT s. r. o.   |   Nedomická 494 , Všetaty   |   Česká republika   |   +420 315 698 020   |   prodej@valentazt.cz
Vytvořila internetová reklamní agentura Animato